HNOJÍK Dokonalé organické hnojivo 4L / 1.4kg

Kód: 900089
322,80 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024

HNOJÍK Dokonalé organické hnojivo 4L / 1.4kg. České přírodní hnojivo s repelentním účinkem na škůdce a choroby rostlin. Zamilujete si ho.

Detailní informace

Kvalitní a ověřené produkty
Kvalitní a ověřené produkty
Najdete u nás pouze zboží renomovaných značek.
Rychlá a spolehlivá doprava
Doprava zdarma již od 2 500 Kč
Zboží pečlivě balíme a odesíláme do druhého dne.
Výběr zboží
Široký výběr zahradního zboží
Truhlíky, květináče a zahradní nástroje, které si zamilujete.

Detailní popis produktu

České přírodní organické hnojivo 4L / 1,38kg


České organické hnojivo je vyvážené hnojivo a biostimulant pro použití v kořenící, vegetativní fázi a při kvetení rostlin. Je vyrobené z exoskeletonů a exkrementů potemníka moučného a je skvělou přírodní alternativou k chemickým hnojivům.


Hmyzí trus je plný prospěšných mikrobiálních organismů a chitinu – látky, která ho vyvyšuje nad ostatní hnojiva. Chitin stimuluje obranyschopnost rostliny, která vede ke zvýšené odolnosti proti škůdcům, chorobám a plísni. Doplňuje populace mikrobů a zvyšuje výnosy při sklizni. Chitin pomáhá rostlině stimulovat terpeny, flavinoidy a aminokyseliny.


Výhody našeho organického hnojiva: • 100% čistá organická hmota / 100% hmyzí trus
 • zvýší celkovou vitalitu rostliny, barvy budou plnější, letorosty vyzrálejší
 • rostliny lehce a rychle přijímají živiny a eliminuje se možnost přehnojení
 • hnojivo se dokonale rozkládá, nezanáší a nezasolí substrát
 • urychluje tvorbu kořenového systému a zdravého mikrobiologického prostředí v substrátu
 • zvyšuje odolnost rostlin proti stresům, škůdcům, bakteriím a plísním.
 • repelentní účinek na tyto otestované škůdce
 • Repelentní účinek na tyto nemoci rostlin

  • kadeřavost broskvoní
  • šárka švestek

 • má neutrální PH a je bez zápachu


K uvolňování živin dochází postupně a dlouhodobě. Díky použití českého přírodního organického hnojiva se zlepšují tepelné i vzdušné vlastnosti půdy a půdní struktura. To vše vede k dobrému prokořenění rostlin. Zabezpečuje biologický život v půdě, zvyšuje podíl humusu a přispívá k větší úrodnosti


Jakým způsobem hnojit Hnojíkem


Zapracujte do zeminy před sadbou. Posypejte zeminu v koncentraci cca 1% Hnojíku na objem zeminy a zahrabejte hrabičkami.

V průběhu růstu rostlin lehce sypte kolem rostliny (pocukrovat hnojivem kolem stonku). Pravidelně zalévejte pohnojené rostliny.


Síla "pocukrování" závisí na velikosti rostliny. Statným rostlinám můžete dát až polévkovou lžicí posypu (15ml) kolem stonku. Spálit rostlinu nemůžete ani věší koncentrací, jen rozumná míra dávky se lépe rozkládá.


U trávníku posypte rovnoměrně rozhozem 1L hnojiva na cca 28m2 před dešti. Použijte 4x za rok dle článku o hnojení trávníku níže. Aplikovat samosebou můžete i zálivkou či postřikem.
 


Proč hnojit hnojivem HnojíkHnojení hnojivem Hnojík přináší několik výhod a důvodů, proč je to vhodná volba pro hnojení rostlin:
 • Kvalitní živiny: Hnojivo Hnojík obsahuje vyvážené množství živin, které jsou důležité pro zdravý růst a vývoj rostlin. Obsahuje dusík, fosfor, draslík a další živiny, které jsou nezbytné pro správnou výživu rostlin. • Rychlé a účinné vstřebávání: Hnojivo Hnojík je ve formě, která umožňuje rychlé a účinné vstřebávání živin rostlinami. To zajišťuje, že rostliny získají potřebné živiny včas a mohou se efektivně rozvíjet. • Snadná aplikace: Hnojivo Hnojík je snadno aplikovatelné. Lze ho použít posypem kolem rostliny, zalitím vodou nebo postřikem na listy rostlin. To poskytuje flexibilitu při aplikaci v různých situacích a typu rostlin. • Bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí: Hnojivo Hnojík je vyrobeno s ohledem na bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí. Dodržuje přísné standardy a obsahuje pouze látky, které jsou neškodné pro rostliny, zvířata a lidské zdraví. • Prospěšné mikroorganismy: Hnojivo Hnojík obsahuje prospěšné mikroorganismy, které podporují zdravou půdu a růst rostlin. Tyto mikroorganismy pomáhají zlepšit strukturu půdy, zvyšují odolnost rostlin vůči škodlivým organismům a zlepšují absorpci živin. • Maximální výsledky: Použití hnojiva Hnojík ve správné dávce a podle doporučení výrobce přináší maximální výsledky. Rostliny jsou zdravé, mají lepší odolnost proti chorobám a škůdcům a dosahují vyšší úrody či bohatšího kvetení. • Chitin:  Přítomnost chitinu působí jako fyzická bariéra pro jiné škůdce, což jim znemožňuje proniknutí nebo usazení na rostlině. Tyto látky fungují také  jako chemické signály pro další škůdce, aby se vyhnuli oblastem s přítomností chitinu. • Posílení obranyschopnosti rostlin: Hnojivo Hnojík obsahuje živiny a stopové prvky, které podporují obranyschopnost rostlin. Silné a zdravé rostliny mají tendenci být odolnější vůči škůdcům a chorobám, což může fungovat jako repelentní účinek. • Celkové zdraví rostlin: Pravidelné a vyvážené hnojení hnojivem Hnojík podporuje celkové zdraví rostlin. Zdravé rostliny mají lepší schopnost odolávat škůdcům a chorobám, což také působí jako repelentní mechanismus.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: